• O nas

obraz_2022-03-09_145348.png

Poznaj historię marki Victorio i jej założyciela Krzysztofa Kosmowskiego - człowieka pasjonującego się modą męską. Zapoczątkował on działalność firmy Kosmos w 1995 roku i po zebraniu wokół siebie ludzi z doświadczeniem i zaangażowaniem wypracował markę, która od lat działa prężnie i dynamicznie w branży odzieżowej.
Początki firmy sięgają kwietnia 1995 roku, kiedy to powstał sklep wielobranżowy, a trzy lata później otworzyliśmy hurtownię koszul męskich. Zaczynaliśmy nieśmiało od 200 sztuk koszul, by stopniowo rozszerzyć asortyment i stać się znaczącym podmiotem na rynku regionalnym.
 
W 2013 roku zdecydowaliśmy się rozpocząć produkcję koszul pod marką Victorio, otwierając szwalnię w naszej głównej siedzibie. Ta ekskluzywna marka, inspirowana jest modą wprost z mediolańskich wybiegów. Koszule Victorio to niepowtarzalne wzornictwo, najlepsze gatunkowo materiały, najmodniejszy krój i staranne wykończenie, a przy tym wysoki komfort noszenia.
Koszule marki Victorio szybko zdobyły serca nabywców na lokalnym i zagranicznym rynku, co pozwoliło nam rozwinąć biznesowe skrzydła i poszerzyć ofertę o kolejne towary.
 
W 2014 roku rozpoczęliśmy produkcję eleganckich i stylowych garniturów pod marką Victorio. Cieszą się one szerokim zainteresowaniem  wśród panów, nie tylko w Polsce ale i na rynkach zagranicznych.
Odbiorcom hurtowym i detalicznym oferujemy szeroką gamę produktów, począwszy od garniturów, marynarek, koszul, spodni oraz wszelkich niezbędnych męskich dodatków jak krawaty, muszki, spinki, bieliznę oraz obuwie.
Od ponad dwudziestu czterech lat ubieramy mężczyzn, dla których ważnym wyznacznikiem jest elegancki i zadbany wygląd. Oferowane klientom produkty dobieramy starannie i z dbałością o ich najwyższą jakość.
Oferowane przez nas garnitury, spodnie i koszule, szyte są w polskich fabrykach z najlepszych gatunkowo materiałów.  Rodzime fabryki tworzą specjalnie dla nas unikalne pod względem wzorów materiały, z których szyjemy nasze koszule. Proces szycia odbywa się w polskich szwalniach i jest kontrolowany na każdym jego etapie, tak aby w Państwa ręce trafił produkt najwyższej jakości.
Marka Victorio odpowiada na oczekiwania mężczyzn, dla których priorytetem jest elegancki i zadbany wygląd, okraszony nutką nonszalancji. Kierujemy naszą ofertę do mężczyzn w różnym wieku, ale ceniących styl i klasę. Oferujemy wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.