• Spinki męskie do koszuli i mankietów

Spinki do mankietów to idealny sposób na wykończenie męskiej stylizacji. Świetnie sprawdzają się one do tego, aby spiąć zarówno koszulę o podwójnym, jak i pojedynczym mankiecie. Spinki znajdujące się w ofercie Victorio cechuje doskonała jakość, co sprawia, że mogą one być użytkowane przez lata, bez uszczerbku na wyglądzie. Spinki do mankietów wszystkim kojarzą się z bardzo eleganckimi stylizacjami na specjalne okazje, jednak nadają się one świetnie także do uzupełnienia bardziej codziennego outfitu, np. jako dodatek do koszuli casualowej. Bogactwo wzorów sprawia, że każdy znajdzie u nas dla siebie spinki na wybraną okazję, niezależnie od tego, czy będzie to kolacja biznesowa, wesele, czy może wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Podczas zakupu warto wziąć pod uwagę to, że część spinek do mankietów przeznaczona jest na specjalne okazje, inne zaś będą nieco bardziej uniwersalne. Już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

  • Parametry

Jak dobrać spinki do mankietów?

Wielu panów zastanawia się, jak dobrać spinki do mankietów i na co zwrócić szczególną uwagę podczas dokonywania zakupu. W dzisiejszych czasach ich głównym zadaniem jest dopełnienie stylizacji oraz dodanie jej elegancji. Oczywiście pełnią one również funkcję praktyczną, jednak aktualnie przypisuje się im głównie walory estetyczne. Podczas wybierania modelu spinek należy wziąć pod uwagę okazję, na jaką będzie się je zakładać oraz strój wybrany na tę uroczystość. Oczywiście spinki powinny być małym akcentem, który będzie tylko dodatkiem, jednak powinny one idealnie wkomponować się w całość. Spinki do mankietów powinny dobrze współgrać z pozostałą biżuterią, taką jak np. zegarek.

Na jakie okazje warto założyć spinki do mankietów?

Zastanawiasz się, na jaką okazję można założyć spinki do mankietów? Zacznijmy od tego, do czego w ogóle można je nosić. Koszulę ozdobioną spinkami do mankietów można połączyć zarówno z tradycyjnym garniturem, jak i ze smokingiem, czy frakiem. Niezależnie od dokonanego wyboru dotyczącego odzienia, warto zastanowić się, czy okazja, na którą szykujemy strój, będzie odpowiednia do założenia spinek. Zazwyczaj ten dodatek wybiera się tylko na najważniejsze okazje, takie jak ślub, biznesowa kolacja, czy elegancka kolacja. W dzisiejszych czasach spinki do mankietów są używane także podczas mniej formalnych okazji, a w sklepach zaczynają pojawiać się spinki, które są wręcz stworzone do noszenia na co dzień. Sprawdź naszą ofertę, w której znajdują się spinki złote i srebrne, i wybierz coś dla siebie!

FAQ

Starannie trzymając dwa końce mankietu (francuski mankiet) należy wsunąć słupek spinki przez otwory, starając sie nie pofałdować materiału mankietu. Jednym z najpopularnijszych zapięć spinek to zapięcie na słupku.

Spinki to ten dodatek, który jest swoistym zwieńczeniem stylizacji. Dlatego aby odpowiedznio dobrać spinki trzeba kierować się kilkoma zasadami. 1) Aby styl iw ygląd spinki nie zakłucał ogólnej stylizacji. 2) Aby kolor spinki pasował do koloru koszuli i garnituru. Złoty kolor do ciepłych kolorów koszuli i garnituru. Srebrny kolor do chłodnych kolorów koszuli i garnituru.