• Skarpety męskie

Już od dawna skarpety męskie przestały kojarzyć się z nudą i występować wyłącznie w czerni lub bieli, w naszej ofercie znajdziesz wiele krojów, kolorów oraz wzorów skarpet męskich wykonanych z bawełny. Proponujemy jednokolorowe długie skarpety męskie o różnych długościach oraz produkty z mniej lub bardziej widocznym wzorem. W swojej szafie warto mieć zarówno krótkie skarpetki w klasycznej odsłonie, jak i te nieco bardziej kolorowe, cieszące się w ostatnich latach ogromną popularnością. W Victorio można znaleźć skarpety, które są odpowiedzią na potrzeby klientów. Najpopularniejsze są skarpety z motywami kwiatowymi, czy zwierzęcymi, ale także wiele innych, jak np. skarpetki przedstawiające kawałki pizzy lub truskawki oraz stopki męskie. Bielizna tego rodzaju cieszy się ogromną popularnością w każdej grupie wiekowej.

  • Parametry

Jak wybrać męskie skarpetki do garnituru?

Wielu panów, wybierając garnitur, doskonale pamięta o dobraniu odpowiedniej koszuli, krawata lub muszki, czy butów, jednak temat skarpet zostaje potraktowany po macoszemu, mimo że one również stanowią istotny element stylizacji. Dobierając skarpety do garnituru, należy pamiętać o dwóch rzeczach. Pierwszą z nich jest to, że skarpety powinno dobierać się do spodni tak, aby stały się one przedłużeniem ich linii. Ten zabieg optycznie wydłuża nogi, co z pewnością ucieszy panów niskiego wzrostu. Jest także druga zasada, w przypadku której zamiast dobierać skarpetki do spodni, możemy skupić się na tym, aby pasowały one do koloru butów. Wybierając skarpety do garnituru, trzeba zadbać o to, aby wszystko zgrywało się ze sobą kolorystycznie. Warto pamiętać także o odpowiedniej długości skarpet do garnituru.

Kolorowe skarpetki męskie — kiedy można je nosić?

W ostatnich latach ujawnił się trend, w którym tradycyjne skarpety do garnituru zastępują modele kolorowe, z ozdobnymi printami. Kiedy można wybrać właśnie ten rodzaj bielizny, jako ożywienie eleganckiej stylizacji? Zazwyczaj takie połączenie wybierane jest podczas niezobowiązujących przyjęć, czy spotkań w gronie znajomych. Coraz częściej kolorowe skarpetki w zabawne wzory pojawiają się także na ślubach i weselach. Na ulicach coraz częściej można dostrzec takie połączenia jak koszula w stylu casual, chinosy i kolorowe skarpetki. Coraz większa ilość mężczyzn przestaje bać się zabawy modą oraz dodatkami i eksperymentując, szuka własnego stylu, dzięki któremu będą mogli wyrazić siebie poprzez ubiór. Warto jednak pamiętać, że w swojej szafie powinno się mieć też tradycyjne skarpety, ponieważ kolorowe skarpety nie pasują na każdą okazję. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednie skarpety dla siebie.

FAQ

Dobierając skarpety do garnituru, należy pamiętać o dwóch rzeczach. 1) Skarpety powinno dobierać się do spodni tak, aby stały się one przedłużeniem ich linii. 2) Zamiast dobierać skarpetki do spodni, należy skupić się na tym, aby pasowały one do koloru butów.

Dobierając skarpetki do spodni, należy skupić się na tym, aby pasowały one do koloru butów.