• Paski męskie - skórzane i materiałowe

Głównym przeznaczeniem pasków męskich jest trzymanie spodni na swoim miejscu, aby nie zsuwały się one i nie spadały. Ich dodatkową zaletą są walory wizualne, dzięki którym męskie paski coraz chętniej zakładane są nie tylko przez wzgląd na ich funkcjonalność, ale także w celu uzupełnienia stylizacji. Najczęściej wybieranym rodzajem pasków są te wykonane ze skóry, ponieważ są one dość uniwersalne, eleganckie, a przy tym bardzo trwałe. Jednak nie tylko materiał wykonania powinien przykuć uwagę kupującego. Warto wziąć pod uwagę również kolor, skórzane paski występują bowiem w różnych wersjach kolorystycznych. Paski różnią się także długością, kolorem oraz wyglądem sprzączki. Dokonując zakupu tego rodzaju akcesoriów, warto patrzeć na nie całościowo, aby każdy element wpisywał się w gusta jego właściciela. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz pasek dla siebie!

  • Parametry

Jak wybrać idealny pasek skórzany męski?

Wybierając pasek, mężczyźni najczęściej decydują się na zakup wyrobów skórzanych, jednak większość z nich nie do końca wie, czym kierować się podczas zakupu, aby służył im przez lata i nie leżał w szafie nieużywany. Przede wszystkim warto zacząć od koloru. Najpopularniejszymi są czarny oraz brąz, jednak galanteria skórzana występuje także w innych kolorach. Jeżeli jednak akcesorium ma być uniwersalne, to jeden z wymienionych odcieni sprawdzi się idealnie. Oczywiście można pokusić się o rozbudowanie swojej kolekcji o kilka odcieni, wtedy garderoba jest przygotowana na każdą, nawet najbardziej wymagającą stylizację. Warto pamiętać także o tym, że w sklepach można znaleźć modele zarówno z klamrą, jak i bez niej. W tym przypadku również można pokusić się o zakup obu wersji, aby móc swobodnie planować swój wizerunek. Pasek męski to ciekawe uzupełnienie wystroju mężczyzny. Paski skórzane męskie do spodni to idealny wybór aby podkreślić elegancję każdego mężczyzny.

Męski pasek ze skóry – idealny do eleganckich stylizacji

Noszenie pasków zazwyczaj kojarzy się z codziennymi stylizacjami, zarówno tymi eleganckimi, jak i w luźnym, miejskim stylu. Wiele osób nie wie, jak dobrać pasek do nieco bardziej wymagających stylizacji, np. do spodni od garnituru. Jak wybrać skórzany pasek, który będzie pasował do garnituru i nie popsuje wizerunku? Przede wszystkim należy pamiętać, że pasek do takiej stylizacji powinien cechować się najwyższą jakością. Pasek do garnituru powinien być utrzymany w stonowanej kolorystyce. Najczęściej wybieranym kolorem jest czerń, co jest jednocześnie najbezpieczniejszym i najatrakcyjniejszym wizualnie rozwiązaniem. Podczas zakupu należy pamiętać o tym, aby do garnituru nie wybierać pasków ze wzorami, ani tych, które mają duże klamry, ponieważ nie wygląda to dobrze i zaburza całość. Najlepszym rozwiązaniem jest czarny, prosty pasek z tradycyjną, prostokątną klamrą, który nie rzuca się w oczy, ale mimo to wygląda bardzo dobrze i spełnia swoją podstawową funkcję. Sprawdź paski skórzane dostępne w naszej ofercie. Skórzany pasek męski to najlepszy wybór dla eleganckiego mężczyzny.

FAQ

Dobierając pasek w tym samym kolorze co buty osiągniemy bardzo dopracowaną stylizację. Możemy również dobrać pasek w kolorze spodni lub marynarki, osiągniemy wtedy ciekawy efekt.

Dobierając rozmiar paska należy dodać do obwodu ciała w pasie, około 12 cm i wybrać pasek o takiej długości.

Pasek zakłądamy tak, aby jego końcówka była po lewej stronie. Zakończenie paska nie powinno również za duzo wystawać, dlatego należy odpowiednio dobrać rozmiar paska do swojego obwodu w pasie.