• Świat dziecka – wspieramy rozwój najmłodszych

Każda mama wie, jak ważny jest zdrowy i harmonijny rozwój maluszka. Staramy się jak najlepiej wspierać nasze pociechy w poznawaniu świata. Organizujemy ich przestrzeń, tak aby była jak najbardziej bezpieczna i wszechstronnie rozwijała ich zdolności poznawcze. Wyposażenie dziecięcego pokoju to nie lada wyzwanie. Oprócz mebli, koloru ścian i dodatków musimy również wybrać zabawki, które zachęcą dziecko do aktywności i samodzielnego działania. W wyborze zabawek warto kierować się jakością materiału i łatwością czyszczenia produktu. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz bezpieczne, polskie produkty dla swojego dziecka.

  • Parametry

Victorio – bezpieczne zabawki dla najmłodszych

Ciekawy świata maluch interesuje się wszystkimi przedmiotami, jakie napotka na swojej drodze. Aby jego rozwój przebiegał bezpiecznie i harmonijnie, konieczne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni dziecka. Przedstawiamy kilka naszych propozycji zabawek dla najmłodszych.

Piankowe puzzle – doskonały sposób na stworzenie bezpiecznej przestrzeni do zabawy dla dziecka w każdym wieku. Jeśli malec zaczyna raczkować lub wstawać, piankowa mata zamortyzuje upadek i odizoluje malucha od zimnej, twardej podłogi. Z mat możemy stworzyć kojec idealny do zabawy kulkami lub pluszakami. Kontrastowe kolory i ciekawe, wyjmowane kształty przyciągną wzrok malucha, usprawnią jego zdolności manualne i zachęcą do kreatywnej zabawy.

Mata, sofa – wielofunkcyjna, miękka mata z weluru posłuży zarówno jako podłoże do bezpiecznej zabawy, jak i wygodne miejsce do siedzenia. Wykonana została w Polsce, z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów, a jej kolor z pewnością będzie pasował do każdego dziecięcego pokoju. Mata może posłużyć dziecku również jako sofa lub fotelik. Ozdobna poduszka dodatkowo urozmaica zabawę i doskonale sprawdzi się podczas drzemki.

Suchy basen z kulkami – wykonany z weluru i pianki poliuretanowej basenik to bezpieczne miejsce do zabawy dla dziecka. Produkt wykonany został z nietoksycznych materiałów, a zdejmowany pokrowiec możemy wyprać w pralce w 30°C. W naszej ofercie znajdziesz piłeczki wykonane z bezpiecznych materiałów, które z pewnością przypadną do gustu maluszkowi. Suchy basen wspomaga terapię integracji sensorycznej i jest w 100% bezpieczny dla malucha, który dopiero zaczyna chodzić.

Długopis 3D – kreatywna zabawka dla nieco starszych dzieci. Zabawka umożliwia tworzenie przestrzennych kształtów, rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Do zestawu dołączone są trzy kolory wkładów, ale w naszej ofercie znajdziesz ich dużo więcej. Długopis jest doskonałym sposobem na odciągnięcie dziecka od ekranu komputera, a stworzone dzieła mogą posłużyć jako prezent dla członków rodziny.

Te i wiele innych edukacyjnych zabawek przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Twoim dziecku. Jego bezpieczny i wszechstronny rozwój jest dla nas priorytetem. Tworząc naszą ofertę, myśleliśmy również o rodzicach. Ciekawy design zabawek sprawia, że dziecko zajęte jest przez dłuższy czas, a rodzic może w spokoju wypić ciepłą kawę.

Produkty dla przyszłej mamy

Każda przyszła mama wie, jak ważny jest komfort w czasie ciąży i karmienia. Kiedy brzuszek powiększa się do znacznych rozmiarów, poszukujemy wygody i bezpiecznego miejsca do odpoczynku. Doskonała do komfortowego ułożenia ciała w trakcie ciąży jest nasza poduszka w kształcie litery C. Ułożenie jednego końca pod głową, a drugiego między nogami powoduje odciążenie stawu biodrowego i wygodne ułożenie ciała. Poduszki wykonane są ręcznie, w Polsce i z najwyższą starannością. Ich wypełnienie stanowią silikonowe, atestowane kulki. Dzięki takiemu rozwiązaniu poduszka nie ulega odkształceniu, a zdejmowany pokrowiec daje możliwość korzystania z poduszki przez długi czas. Po porodzie produkt doskonale sprawdzi się podczas karmienia maluszka, a otulony poduszką malec bezpiecznie spędzi czas z mamą. Produkt doskonale sprawdzi się również jako oparcie dla siedzącego brzdąca.