• Modne krawaty męskie

Krawat to podstawowy element eleganckich stylizacji. W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór tych akcesoriów męskich na specjalne okazje. Od krawatów jednokolorowych, które zwykle są formalne, aż po modele wzorzyste, na nieco mniej oficjalne okazje. W ofercie Victorio każdy krawat wykonany jest z najlepszych materiałów. Dzięki staranności oraz materiałom wysokiej jakości krawaty jedwabne oferowane przez nas nie gniotą się, zachowują swój pierwotny kształt i są łatwe do zawiązania, a przy tym są trwałe. Dzięki szerokiej gamie krawatów możesz łatwo dobrać dodatki pasujące do każdego rodzaju garnituru. Dla klientów, którzy poszukują krawata na specjalne okazje, takie jak śluby, przyjęcia czy uroczystości, idealnym rozwiązaniem jest krawat o standardowej szerokości. Pasują one do każdego kołnierzyka, a rodzaj wiązania może być dopasowany do preferencji kupującego. Już teraz sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie!

  • Parametry

Jak odpowiednio dobrać krawat męski do okazji?

Odpowiedni krawat sprawi, że podczas spotkania biznesowego będziesz wyglądał profesjonalnie. W firmie, w której obowiązuje elegancki dress code, nie ma zbyt wiele swobody. Krawaty w męskiej odzieży przeznaczonej do pracy powinny być powściągliwe i mieć delikatny wzór. W naszym sklepie znajdziesz dużo modeli, które będą pasowały do zajmowanego przez Ciebie stanowiska. Stylizacje na wieczorne spotkania z przyjaciółmi, czy randkę dają większą swobodę w kwestii doboru krawata. Miłośnicy kolorowych, wzorzystych dodatków mogą uwolnić swoją kreatywność oraz artystyczne dusze i zestawiać stylowe, casualowe ubrania z niestandardowymi krawatami. W tym przypadku sprawdzają się właśnie kolorowe krawaty męskie. Postaw na krawaty w modne, kwiatowe wzory!

Jak wybrać krawat, który będzie pasował do garnituru na wesele?

Utarło się, że męski krawat jest akcesorium, którego kolor powinien pasować do sukienki partnerki, jednak to nie wszystko. Męski krawat pasuje do eleganckich garniturów, jednak pozostaje pytanie, jak wybrać ten właściwy? Warto zacząć od szerokości, ponieważ odpowiednio zachowane proporcje ujednolicają stylizację. Krawaty męskie wykonane są z różnych materiałów. Na wieczór wybierz lekko błyszczące wzory, które dobrze prezentują się w sztucznym świetle, za dnia celuj w matowe krawaty męskie. Oba rodzaje można znaleźć w naszym sklepie. Jeśli chcesz uzupełnić swój strój poszetką, to musisz pamiętać, że nie może ona być wykonana z tego samego materiału, co krawat, ale mimo to powinny pasować do siebie kolorystycznie.

FAQ

Dobierając krawat należy pamiętać o szerokości, ponieważ odpowiednio zachowane proporcje ujednolicają stylizację. Nalezy również zwrócić uwagę na materiał, ten błyszczący pasuje na wieczór, matowy zaś bardziej na co dzień.

Oczywiście, coraz częściej spotykane są stylizacje z użycem krawata bez marynarki. W swojej ofercie posiadamy krawaty na różne okazje.

Swój najlepszy czas przeżywają krawaty wzorzyste,szczególnie wzory kwiatowe.