• Galanteria męska

Galanteria męska to kategoria, w której proponujemy naszym klientom akcesoria, które znakomicie uzupełnią formalny strój. Warto zapoznać się z całą kolekcją, w której znajdują się stylowe poszetki, muchy i krawaty, eleganckie paski i szelki oraz dodatki w postaci spinek do mankietów. Dużą różnorodność sprawia, że z pewnością każdy mężczyzna znajdzie idealną propozycję dla siebie, która wpiszę się w preferowany styl i wyróżni stylizację na tle innych. Zapraszamy już dziś do złożenia zamówienia, a w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

  • Parametry

Poszetki – stylowy dodatek do marynarki

Poszetki to jeden z popularniejszych elementów galanterii męskiej. Są ponadczasowe, dzięki czemu nigdy nie wyjdą z mody, nawet pomimo często zmieniających się trendów. Świetnie pasują do eleganckich strojów i zestawów smart-casual, w których zakładana jest marynarka. Poszetka zdobi kieszeń piersiową marynarki i dodaje stylizacji charakteru. Można wybrać zupełnie gładki model w jednolitym kolorze lub z ciekawym wzorem.

Krawaty i muchy jako elementy eleganckiego stroju

Każda elegancka stylizacja powinna być uzupełniona krawatem lub muchą. Wybór tego rodzaju akcesorium zależy od indywidualnych preferencji. Krawaty są popularniejsze i tym samym wybierane przez większość mężczyzn, natomiast muchy znacznie częściej są wiązane dookoła szyi przez miłośników nieszablonowych stylizacji, którzy lubią się wyróżniać i preferują mniej popularne akcesoria. W ich przypadku również można wybrać zupełnie stonowane modele, jak i kolorowe i wzorzyste. Warto zawsze łączyć krawat bądź muchę z pasującą poszetką, co pozwoli stworzyć spójny i harmonijny dla oka zestaw.

Spinki – akcesoria do koszulowych mankietów francuskich

Spinki do mankietów to niezbędne akcesorium w przypadku mankietów francuskich, gdyż stanowią alternatywę dla klasycznych guzików. Są eleganckie i idealnie sprawdzą się w najbardziej formalnych stylizacjach. Zwykle powinny wystawać spod mankietów marynarki, dlatego są często widoczne, szczególnie podczas gestykulowania dłońmi. To jeden z nielicznych elementów męskiej galanterii, który stanowi biżuteryjny akcent. Warto zatem koszulę ze spinkami wykorzystać podczas ważnych i uroczystych okazji, do których należy między innymi ślub, wesele czy bankiet biznesowy.

Paski i szelki – galanteria męska dla mężczyzn w każdym wieku

W naszym asortymencie nie mogło również zabraknąć pasków do spodni, które zapewniają komfort i wygodę, gdyż utrzymują pas na właściwym miejscu, niezależnie od pozycji. Podobną rolę spełniają szelki, które są mniej popularne, jednak równie praktyczne i chętnie wybierane przez mężczyzn, preferujących dodatki w stylu vintage. Są wygodne w zakładaniu i noszeniu, a także mogą pozostać całkowicie niewidoczne pod ubraniem. Wybierz już dziś model, który wpisuje się w Twój gust i skorzystaj z szybkiej dostawy na wskazany adres. Gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję z dokonanych zakupów!

FAQ

Oferujemy galanterię męską w postaci krawatów, muszek, spinek, poszetek, pasków, czapek, kaszkietów, szalików, rękawiczek, szelek, skarpet, bielizny, portfeli.

Dodatki męskie najlepiej pielęgnować zgodnie z zaleceniami producenta, oznaczonymi na metce.

Dodatki męskie pozwalają się wyróżnić i nadać stylizacji oryginalności dlatego warto w nie zainwestować.